Lithuanian     Russian     English
    Administrator
Post by On 19 Vasaris 2018 In Blog

…imkitės visų Dievo ginklų…

   Efeziečiams 6:11-18
Apsirenkite visa Dievo ginkluote, kad galėtumėte pasipriešinti prieš velnio klastas. 12 Nes mes grumiamės ne su kūnu ir krauju, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šio amžiaus tamsybių valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis danguje. 13 Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktą dieną pasipriešinti ir, visa atlaikę, išstovėti. 14 Tad stovėkite susijuosę savo strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais 15 ir apsiavę kojas pasiruošimu skelbti taikos Evangeliją. 16 O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas liepsnojančias piktojo strėles. 17 Pasiimkite ir išgelbėjimo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį, 18 visada melsdamiesi Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymu. Ištvermingai budėkite, malda užtardami visus šventuosius
Pergalė neįmanoma be kovos, o mes kiekvieną dieną gyvename kovos lauke. Kiekvieną dieną mes susiduriame su priešu. Jis naudodamas įvairiausias taktikas, mėgina mus parklupdyti, pažeminti ir nugalėti. Todėl tam, kad išstovėti ir nugalėti, mes turime apsirengti visa Dievo ginkluote. O savo priešą reikia ne tik pažinti, žinoti jo taktiką, bet ir mokėti nauduotis savo ginklais.
Pasišventimo savaitė: nuo kovo 11 iki kovo 18 dienos!!! Šios savaitės metu kiekvieną vakarą 18.30 mes turėsime maldą ir trumpą mokymą apie kiekvieną Dievo ginklą tam, kad išmoktume nauduotis šiais ginklais. Taip pat pasninkausime kovo 13-14 dienomis.
 
 

Latest news

Quick contact

Bažnyčia "Gyvenimas ir ramybė", Mažeikiai

  • Adresas: Senkelio 1a., Mažeikiai, Lietuva
  • Tel:  (+370) 652 06058
  • Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Bažnyčia "Gyvenimas ir ramybė", Klaipėda

  • Adresas: Minijos g. 2, Klaipėda, LT-91234
  • Tel:  (+370) 630 38872
  • Email:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jūs esate čia: Home …imkitės visų Dievo ginklų…